Nawrot - Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Praca

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Nazwa pozycji Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Miejsce pracy UL. WROCŁAWSKA 33B, MIRKÓW DŁUGOŁĘKA
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych (sprzedaż nowych pojazdów osobowych marki Renault)
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferowanych produktów
  • dbanie o dokumentację związaną ze sprzedażą pojazdów, zgodnie z procedurami
  • prowadzenie bazy klientów w CRM
  • budowanie relacji z klientami w atmosferze profesjonalizmu i życzliwości
  • działanie organizacyjne na terenie salonu

Wymagany profil kandydata

  • wykształcenie: minimum średnie
  • znajomość branży motoryzacyjnej (mile widziana)
  • orientacja na potrzeby klienta
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta
  • wysoki poziom zaangażowania i samodzielności
  • wytrwałość i umiejętność efektywnej pracy zespołowej
  • umiejętność tworzenia i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • komunikacja interpersonalna na wysokim poziomie wysoka kultura osobista prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej z dużym potencjałem sprzedażowym
  • pracę z wykorzystaniem wypracowanej bazy klientów
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem złożonym z części podstawowej i prowizyjnej uzależnionej od wyników sprzedaży.
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności (szkolenia)
  • przyjazne miejsce pracy z zapewnieniem niezbędnych narzędzi biurowych
  • prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie
  • system benefitów pracowniczych karta sportowa oraz karta smart Lunch